Tomorrowland 2022

Tomorrowland to cykliczny festiwal muzyki elektronicznej odbywający się co roku, w ostatni weekend lub dwa weekendy lipca w belgijskiej miejscowości Boom, zlokalizowanej niedaleko Antwerpii. 18 edycja Tomorrowland 2022 odbędzie się więc z pewnością w dniach 29-31 lipca 2022. Istnieje także duża szansa, że podobnie jak w ostatnich latach, impreza będzie trwać przez cały tydzień, czyli bawić się będziemy mogli od 22 do 31 lipca.

Nadszedł już czas na

Tomorrowland

 
 

Tomorrowland to jeden z najbardziej znanych i popularnych festiwali muzycznych na świecie. Bilety na to wydarzenie rozchodzą się w ciągu kilkunastu minut, a wyjazd do Belgii po to by posłuchać najlepszych wykonawców muzyki elektronicznej to spełnienie marzeń dla wielu tysięcy ludzi. Tomorrowland odbywa się w małej miejscowości w Belgii, ale to co dzieje się przy okazji tego festiwalu przekracza najśmielsze wyobrażenia. Co roku występują tu najbardziej znani artyści związani z muzyką elektroniczną. Wyróżnić możemy m.in. takie gwiazdy jak DJ Tiesto, Armin van Buuren, Zedd czy David Guetta. Bogaty muzycznie Tomorroland oferuje uczestnikom festiwalu praktycznie każdy istniejący gatunek muzyki elektronicznej, od ambientu poczynając, na hardstyle-u kończąc.

 

Jedna z najważniejszych atrakcji festiwalu jest miasteczko DreamVille, które ze zwykłego campingu przekształca się w tętniące życiem miejsce z mnóstwem sklepów, barów i dodatkowych imprez. Niesamowita atmosfera festiwalu udziela się wszystkim uczestnikom, ludzie są przyjaźni i towarzyscy, każdy się wita i próbuje nawiązać kontakt. Nawet jak ktoś przyjedzie tu bez znajomych to już po kilku minutach z pewnością nie będzie czuł się samotny. 

 

  18 edycja Tomorrowland 2022 odbędzie się jak co roku w Belgii. Warto wcześniej przygotować się na to wydarzenie i pamiętać o zakupie biletu. Jeśli nam się nie uda, z pomocą przychodzi znakomicie przygotowana transmisja internetowa, dzięki której możemy poczuć namiastkę festiwalu siedząc we własnym fotelu. 

Dodaj komentarz

avatar